חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקלטת שיר ליום הולדת עם צילומי וידאו קליפ

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הגברת היפה הזאת טניה הייתה באולפן ההקלטות שלנו לפני כשנה בכדי לחגוג לבעלה את היום הולדת..והם כל כך נהנו וזכרו את זה עד היום והיא כל כך רצתה לעשות את זה שוב למסיבת יום הולדת שלה השנה ולכן היא בחרה קבוצת חברים טובים וחברות טובות והזמינה גם את המשפחה שלה שיבואו ויצטרפו אליה לחגיגת יום הולדת, אשר חלק מהם לא עשה את זה כבר שנים..והגיעו כולם לאולפני לי-רון להקלטת שיר קאבר משותף כולל צילום וידאו קליפ..זה היה עוד יותר מושלם שמזג האוויר בחוץ היה גשום..

טניה הקלטת שיר במתנה
טניה הקלטת שיר במתנה

טניה בחרה חבילת קליפ במתנה שבה הם מקליטים את השיר שנבחר כולל צילומי וידאו באולפן ובנוסף עריכת וידאו קליפ מקצועי..טניה, החברים והמפשחה בחרו את השיר זהב של סטטיק ובן אל תבורי.

מסיבת יום ההולדת הזו התבררה להיות אחד ממסיבות היום הולדת שהכי יזכרו לנצח! כולם ללא יוצא מן הכלל אמרו שהיה להם זמן ייחודי יחדיו שבו יכלו לשיר יחד, כמו גם שירה בקבוצות קטנות מסביב למיקרופון. רוב האנשים לא מבינים  כי לשיר קטע סולו זה קשה אך החבר'ה של טניה מבינים זאת..ולכן נבחרו אנשים מיוחדים שישירו שורות סולו..ובכך כל אחד בקבוצה יכל לקבל את המקום שלו ושישמעו אותו כראוי, גם אם זה רק למשפט אחד..

רגעים מיוחדים באולפן התעצמו ברגע שהצלחנו ללכוד את האווירה המיוחדת  והחיוכים על פניהם והצחוק אמרו הכל, אבל אווירת השמחה וחגיגת יום ההולדת בחדר ההקלטה הביאה לקסמים טהורים שנשפכו אל תוך תהליך ההקלטה המיוחדת שלהם.

לטניה יש גם קול יפה ולכן היא קיבלה את מרבית קטעי הסולו ועשתה אותם בצורה פנטסטית..הטריק הוא בחירת השורות הנכונות לקול שלה, כמו גם הבחירה של קטעי סולו לשאר המשתתפים. אם זה גבוה מידיי או נמוך מידיי בחצי טון או טון ייתכן שמישהו אחר צריך לשיר את השורה הזו..ולכן החלוקה היא קריטית. המפיק הראשי באולפן בעל אוזן מוזיקלית ולכן יוכל לדעת איזה קטע הכי מתאים לקול של מישהו בכדי שהשיר יקבל תוצאה הרבה יותר טובה ונעימה לאוזן בלי זיופים.

הקלטת שיר חברות
הקלטת שיר חברות

לאחר ההקלטה, אירית, צלמת הבית שלנו הגיעה לאולפן ההקלטות. צילמנו אותם עם שלל אביזרים צבעוניים ומגוון אקססוריז מיוחדים. בסשן הצילום צילמנו אותם עם גיטרות, מיקרופונים דרבוקות, חצוצרות וכל הבא ליד, כך שהם יוכלו להראות את כל מה שהיה להם בהקלטה למשפחה וחברים במועד מאוחר יותר.

איזה כיף היה להם, חלק מהחבורה היו ביישנים למדי בהתחלה, אבל ברגע שהם החזיקו קצת כלי הקשה או מיקרופון בידם, הם הגיעו עד מהרה להנאה והביישנות שלהם נעלמה. כפי שהם הצטלבו יחד אירית הצלמת צילמה כמה שוטים של שירה של המשתתפים בכדי ללכוד את הזיכרון של זמן הכיף ביחד הזה בדיוק כמו שזה היה חשוב בתהליך ההקלטה.

אז זה הגיע לסוף ההקלטה באולפן והם פטפטו מעט ולבסוף יצאו מהאולפן עם דיסק אישי מעוצב עם תמונה שלהם והקדשה אישית לטניה. הם היו מאושרים באמת עם התוצאה ועזבו עם חיוכים מאושרים על פניהם. כולם אומרים שהם יחזרו שוב מתישהו, ואולי עם הילדים, כי זה היה כל כך כיף.

לחזור למשהו ספציפי?