חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קליפ במתנה לסבתא : וידאו הפתעה ליום הולדת 90 מכל המשפחה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אתם מוזמנים לצפות בקליפ בהפתעה לסבתא ליום הולדת 90 אשר נכתב, הוקלט, צולם ונערך באולפני לי-רון ברמת גן. הלקוחות כבר בשיחת הטלפון הראשונה ביקשו שיר שגם הילדים יכירו, גם המבוגרים וכמובן גם הסבתא בת ה-90. אנו המלצנו להם על מגוון שירים והם בחרו את השיר ישנן בנות אשר יש לו קצב טוב, הוא מוכר וכמובן ניתן לשנות את המילים. אנו שלחנו להם שאלון אותו הם היו צריכים למלא ולספק לנו מידע על הסבתא. לאחר שקיבלנו מהם את השאלון אנו עבדנו רבות על הטקסט והתאמנו את המילים באופן מדויק למלודיה וללחן של השיר הנבחר.
לאחר מכן שלחנו להם סקיצה שהם יוכלו להתאמן וכן את המילים והפלייבק בכדי לנסות גם בעצמם.
לאחר שהם התאמנו בבית הם הגיעו לסשן ההקלטות והצילומים באולפן שלנו ברמת גן.
ראשית, התחלנו להקליט את הנכדים והילדים ולאחר מכן את המבוגרים. חילקנו את כולם לקבוצות של 3-4 משתתפים בכל קבוצה. בצורה זו אנו יכולים לערוך בצורה טובה יותר את הקולות ולהפוך אותם למקשה אחידה אחת. הם עבדו מול מפיק מוזיקלי מנוסה שהיה אחראי על הביצוע, הסולואים, והקצב של השיר. כמובן הם קיבלו הדרכה והסברים כיצד לבצע את זה יותר טוב וכן, לבסוף המפיק ערך וליטש עוד טיפה את הקול שלהם.
שנית, הגיעה צלמת לאולפן עם ציוד צילום מקצועי הכולל תאורה, מצלמה, חצובה ועוד.. במקביל הם קיבלו מאיתנו שלל אביזרים ואקססוריז מגניבים שאיתם הם יוכלו להצטלם כמו כובעים, דרבוקות, גיטרות, חצוצרות, שרשראות, משקפי שמש ועוד.. בשלב זה הם שרו את המילים "בכאילו" משמע פעולת ליפסינק. אנו צילמנו אותם רוקדים , שרים , שמחים ונהנים.
בשלב הסופי קיבלנו מהם כ-40 תמונות שאותם נשלב בקליפ, קיבלנו מהם טקסט לפתיח של הוידאו וכן ערכנו את הצילומים והשיר שהוקלט לוידאו קליפ אחיד.

לבסוף שלחנו להם קישור להורדה של הוידאו ישירות למייל והאושר היה כה רב.
יצא מרגש, מקסים ומיוחד..בהחלט מתנה מקורית לסבתא בת 90, את היום הולדת הזו היא לא תשכח!

צפו בקליפ במתנה ליום הולדת 90 של סבתא:

לחזור למשהו ספציפי?