חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מצגת לאירוע – הכנת מצגות לאירועים

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

דוגמאות קליפים למגוון אירועים

דוגמאות קליפים למגוון אירועים

האם כדאי להכין מצגת לאירוע או קליפ עם שיר לאירוע?

האירוע מתקרב ואתם רוצים לתת נופח אישי ומקורי, לשם כך עליכם לשקול האם להכין מצגת תמונות וסרטונים לאירוע או לבחור באפשרות המקוריות עם שיר וקליפ המוקלטים באולפן הקלטות מקצועי.
הכנת מצגת בר מצווה? יצירת מצגת לבת מצווה? הפקת מצגת לחתונה? רעיונות למצגות לברית/ה? רוצים להכין מצגת יום הולדת? האם האירועים האלו מצריכים פעולה רגילה של מצגת של פשוט לקחת תמונות וליצור מצגת או מחשבה והפקה מיוחדת כולל הקלטת שיר וצילום קליפ במתנה לאירוע בנוסף? כל הרעיונות להכנת מצגת לאירוע שלכם כאן לפניכם!

לפניכם מצגת תמונות לאירוע ללא צילומי וידאו אבל כולל הקלטת שיר באולפן הקלטות..השיר המוקלט באולפן יושמע ברקע של המצגת:

מצגת לאירוע: פשוט וסטנדרטי

אם אתם מחפשים מצגות מרגשות לבר/בת מצווה, מצגות לימי הולדת, מצגת לחתונה או מצגת לכל אירוע מתקרב – אתם כנראה מחפשים פשטות וסטנדרטיות.
הכנת מצגת יכולה להיות בשלל דרכים, דרך מצגת בפאוור פוינט (PowerPoint) הכוללת תמונות וסרטונים, מצגת הנבנית באמצעות אפליקציה למצגות, מצגת תמונות וסרטונים בתוכנת עריכת וידאו ועוד אפשרויות שונות הקיימות בשוק.
הבחירה במצגת אינה בחירה בפעילות מהירה ונוחה, יצירת מצגת אינטראקטיבית ליום הולדת, מצגת לברית/ה או כל אירוע אחר – יכולה להיות פעילות המצריכה איסוף תמונות וסרטונים, חשיבה על היבטי עריכה, מוזיקת רקע ועוד.
המצגת המגיעה מעולם העסקי ותפקידה להעביר מסרים מהירים, הפכה לפתרון פשוט יחסית עבור חלק ממארגני האירועים הקטנים, בהם מעוניינים להציג כמה תמונות ולא לחשוב על רעיונות מקוריים וייחודיים.
מארגני אירועים רבים עזבו את רעיון המצגת לאירוע ועברו לקליפ עם שיר המוקלטים ומצולמים באולפן הקלטות מקצועי.

אם אתם רוצים מצגת לאירוע? אנו נוכל לספק לכם מצגת תמונות אינטראקטיבית ליום הולדת, בר מצווה או בת מצווה, חתונה, ברית או בריתה..אנו מתמחים ביצירת מצגות מרגשות ומקוריות למגוון אירועים ונוכל גם לערוך ולבצע הכנת מצגת ייחודית גם לאירוע שלכם! צפו בדוגמה הכנת מצגת בהפתעה ליום הולדת של סבא:

קליפ עם שיר לאירוע: מקורי, מושך ומקצועי

בחירה בקליפ עם שיר לחתונה, בר/בת מצווה, יום הולדת, קליפ לעובדים במקום עבודה ועוד, היא בחירה נפוצה בשנים האחרונות המבוקשת בעיקר מאנשים המחפשים מקוריות ומקצועיות ללא מאמץ.
להבדיל ממצגות מרגשות לבר מצווה, מצגת לברית/ה או מצגת לערב חברה, הקלטת שיר וצילום קליפ אינם דורשים מכם להשקיע זמן ומאמץ על עריכה – כל מה שנדרש מכם הוא ליהנות ולהפוך להיות הכוכבים בקליפ או להעניק את הקליפ במתנה לאירוע.

שלא כמו במצגת לאירוע בהקלטת שיר וצילום קליפ לאירוע ישנם משתתפים ישירים, הקלטת השיר יכולה להתבצע על-ידי אדם אחד, זוג ואף קבוצת משפחה או חברים המגיעים להקליט שיר לאירוע ולבסוף לצלם קליפ לאירוע על בסיס השיר אותו הקליטו.
לצורך הקלטת השיר עליכם לשריין יום עם "אולפני לי-רון", בשיחתכם עם נציג משרדי האולפן שריינו יום ושעת הקלטה, ציינו האם בחרתם שיר, כמה משתתפים מגיעים להקליט את השיר והאם אתם בוחרים להפוך את השיר לאירוע לקליפ במתנה לאירוע.

עולם אחר ממצגת לאירוע: מקליטים שיר ומצלמים קליפ לאירוע

יום הקלטת השיר הוא יום מהנה ומשחרר, כל הפידבקים המגיעים ל"אולפני לי-רון" מצביעים על תחושת שחרור והרגשה שהמתנה היא יצירתית ומקורית.
כלל ברזל חשוב, המקליטים שיר לאירועים אינם זמרים ואין לכם מה להיות מחשש לזיוף בזמן שירה, במידה וזייפתם המפיק המוזיקאלי המלווה יבצע אתכם חזרות על מילים ויערוך את קולכם בתוכנות עריכת קול מתקדמות לתיקון ושיפור הקול.
משמעות הקלטה באולפן של "אולפני לי-רון" היא איכות סאונד גבוהה, כזו שניתן להשיג רק באולפן מקצועי עם ציוד מתקדם ובידוד אקוסטי איכותי.
במידה ואתם קבוצה המגיעה להקליט, המפיק המוזיקאלי יחלק אתכם בהתאם, יקליט בנפרד ויחבר בזמן עריכת השיר.

חשבתם שמצגת לאירוע יכולה לרגש? אם בחרתם בקליפ לאירוע, כל המקליטים ישתתפו בקליפ המצולם באולפן ההקלטות (או בצילומי חוץ בתיאום מראש), בפעילות מהנה עוד יותר מזמן הקלטת השיר.
לצילום הקליפ תוכלו להביא אביזרים מהבית כמו לבוש מיוחד, להשתמש באביזרים הקיימים באולפן ההקלטות, לרקוד, לשיר בתנועות ליפסינג (תנועות שפתיים) ולהפוך את השיר שלכם לקליפ חי של ממש.
בסיום הצילום תבוצע עריכת מקצועית לקליפ במתנה לאירוע, השיר יחובר לקליפ ותקבלו מתנה והפתעה מקורית לאירוע בדמות שיר וקליפ.

הפקת קליפ – מצגת : הקלטת שיר באולפן כולל צילומי וידאו באולפן ושילוב עריכת וידאו עם הצילומים מהאולפן ותמונות:

ממה מורכב המחיר? המחיר משתנה בהתאם לכמות התמונות שתרצו לשלב במצגת, כמות השירים (האם שיר אחד או כמה שירים), האם תרצו גם להקליט שיר שיושמע ברקע של המצגת או גם להצטלם באולפן..צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הכנת מצגת מושקעת, מקצועית ומרגשת!

לחזור למשהו ספציפי?

דוגמאות קליפים למגוון אירועים

דוגמאות קליפים למגוון אירועים

תמונות של אולפן ההקלטות המקצועי שלנו 👇

למה דווקא אצלנו?

🎶 אולפן הקלטות חדיש, מרווח ואקוסטי
🎙️ ציוד הקלטה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר
☕ פינת קפה, תה, מים ופינוקים נוספים
💛 לובי מרווח עם ספות נוחות וטלוויזיה
👌 יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך ההקלטה
🧑‍🤝‍🧑 מאז 2011 – מאות זמרים וזמרות נולדו אצלנו!
🥁 תוצאה איכותית ללא פשרות כולל תיקוני זיופים
🚗 בונוס – חנייה אחת חינם ללקוחות!

בין לקוחותינו העסקיים